header_solution_SLS

AKCESORIA SLS

GLOBALNE ROZWIĄZANIA ZABEZPIECZAJĄCE PRACE NA WYSOKOŚCI

accessoires
  • System zaczepów Safety Lock System mocowanych do narzędzia jest w 100% kompatybilny z linkami i akcesoriami serii FACOM SLS.
  • FACOM oferuje również karabińczyki bez śruby zabezpieczającej. Są one prostsze w obsłudze, szczególnie w rękawicach, ale nieznacznie obniżają poziom bezpieczeństwa. Wyboru należy dokonać w zależności od zastosowania.
  • W rozwiązaniu podstawowym FACOM dostarcza linki i akcesoria z karabińczykami ze śrubą zabezpieczającą. Samoczynne zamykanie karabińczyka i śruba zapewniają jego podwójne zabezpieczenie.
  • Linki SLS są elastyczne, co zmniejsza ich długość i poprawia komfort użytkowania. Elastyczność umożliwia również zamortyzowanie ewentualnego upadku narzędzia.
 
horizontal_SLS
accessoires
Do wszystkich linek i akcesoriów do pasów SLS FACOM stosuje karabińczyki ze stali nierdzewnej. Gwarantują one doskonałą wytrzymałość na rozciąganie, ale również odporność na ekstremalne warunki zewnętrzne: prace na zewnątrz, w otoczeniu wilgotnym lub zasolonym.
Pas, akcesoria do pasa i linki FACOM SLS są testowane w ekstremalnych warunkach użytkowania w celu zagwarantowania wysokiej wytrzymałości.
accessoires
accessoires
Linki SLS są elastyczne, co zmniejsza ich długość i poprawia wygodę podczas użytkowania. Elastyczność umożliwia również zamortyzowanie ewentualnego upadku narzędzia.
 
CT70-100_PH02

CT70-100
Pas z podwójną metalowa klamrą

MOUSQ6X60_PH01

MOUSQ6X60
Karabińczyk 60mm ze stali nierdzewnej bez śruby

CT-ACC2M_PH01

CT-ACC2M
Pierścień z dwoma zaczepami

LAN-WRT1.2_PH01

LAN-WRT1.2
Smycz 1,2m z karabińczykiem i zaczepem na nadgarstek