header_solution_SLS

SAFETY LOCK SYSTEM

ROZWIĄZANIE FACOM DO PRAC NA WYSOKOŚCI

FACOM od zawsze blisko współpracuje z różnymi firmami w celu opracowywania narzędzi doskonale przystosowanych do potrzeb użytkowników.

Rozwiązanie Safety Lock System (SLS) FACOM jest przeznaczone dla osób regularnie wykonujących prace na wysokości, niezależnie od tego, czy jest to montaż urządzeń na wysokości kilku czy kilkudziesięciu metrów.

  • SOLIDNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ
    System zaczepów FACOM jest wykonany ze stali, jest odporny na uderzenia, naprężenia i ekstremalne temperatury. Zaczepy zostały opracowane i przetestowane przez FACOM. Są one zaprojektowane tak, by wytrzymywać co najmniej 2-krotność ciężaru narzędzia. Zestaw narzędzie i zaczep jest również testowany w sytuacji rzeczywistej, w próbie polegającej na 400 upadkach dla każdego typu narzędzia. FACOM montuje zaczepy w swoich zakładach z wykorzystaniem sprzężonych pras, zapewniających doskonałe zaciśnięcie.
  • MOŻLIWOŚĆ ŚLEDZENIA
    Podczas montażu pętli dla każdego narzędzia wykonywana jest jednostkowa próba rozciągania. Wystawiany jest certyfikat testu, a unikatowy numer seryjny jest grawerowany na narzędziu. W ten sposób FACOM śledzi swoją produkcję w celu zagwarantowania maksymalnego bezpieczeństwa. Unikatowy numer seryjny umożliwia identyfikację i śledzenie narzędzia przez cały okres jego użytkowania.
  • ERGONOMIA
    Narzędzia gamy SLS zostały specjalnie opracowane przez FACOM tak, by w każdych warunkach zachowywać wygodę i parametry narzędzi standardowych.
Ergonomie
Pętla SLS przesuwa się na jedną stronę rękojeści klucza, umożliwiając optymalne użycie końcówki płaskiej lub oczkowej.
Ergonomie
Rękojeści grzechotek są wyposażone w otwór, umożliwiający łatwe zaczepienie karabińczyka i zapewniający swobodę ruchów.
 
Ergonomie
Pętla SLS umożliwia obracanie wkrętaka bez skręcania linki.
Ergonomie
Pętla SLS przechodzi przez metalową część rękojeści szczypiec i gwarantuje pełną wytrzymałość w każdych warunkach.